Naczynie okrągłe pękate z ornamentem

Wykonane są z blachy mosiężnej o grubości 0.5 mm do 0,8 mm. Dno jest uszczelniona cyną co daje nam możliwość wykonania kompozycji kwiatowych z żywych roślin lub wstawienia roślin doniczkowych. W końcowej fazie mogą być wypolerowane, z lekka patyną czy w zielonej patynie.  Dobrze komponuje się z każdym rodzajem wnętrza.

Dostępne wymiary na zamówienie

Średnica [cm] Wysokość [cm]
11 9
15 15
17 14
20 16
22 19
25 20
29 21
35 30
40 36
45 39

Naczynie eliptyczne pękate

Wykonane są z blachy mosiężnej o grubości od 0,5 mm do 0,8mm. Mogą być wypolerowane, w patynie lub zielonej patynie. Dno naczynia jest uszczelnione cyną co daje nam możliwość wstawienia roślin doniczkowych lub wykonania kompozycji z żywych roślin
Na zdjęciu naczynie patynowane długość 29 cm szerokość 14 cm wysokość 11cm
Dostępny wymiar długość 35 cm szerokość 19 cm  wysokość 13 cm
Naczynia dostępne na zamówienie

Naczynie eliptyczne o prostych fakturowanych bokach

Wykonane są z blachy mosiężnej o grubości od 0,5 mm do 0,8 mm. Mogą być wypolerowane, w patynie lub zielonej patynie . Dno naczynia jest uszczelnione cyną co daje możliwość wstawienia roślin doniczkowych lub zrobienia kompozycji z żywych roślin. Duże elipsy można wykorzystać jako pojemniki na drewno do kominka.
Wykonujemy na indywidualne zamówienie.

Kolumna na kompozycję kwiatową

Wykonana jest z blachy mosiężnej. Naczynie jest uszczelnione co daje możliwość wstawienia rośliny doniczkowej lub wykonania kompozycji z żywych kwiatów. Jest stabilna bez względu na wysokość i odpowiednio dociążona. Istnieje możliwość zamówienia konkretnej wysokości. Może być wypolerowana, w patynie lub zielonej patynie.

Naczynie okrągłe proste z ornamentem

Wykonane są z blachy mosiężnej o grubości od 05mm do 0,8 mm. Dno naczynia jest uszczelnione cyną co daje nam możliwość wstawienia roślin doniczkowych lub wykonania kompozycji z żywych kwiatów. Duże naczynia można wykorzystać jako
pojemniki na drewno do kominka. Mogą być wypolerowane, w lekkiej patynie lub zielonej patynie. Naczynia wykonujemy na zamówienie. Możliwość wykonania na dowolny wymiar.